EMTECH i Autoline - wspólna droga do sukcesu w branży motoryzacyjnej

Nasza firma EMTECH i polski portal internetowy Autoline cieszą się owocną współpracą od ponad ośmiu lat. Współpraca firm umożliwia klientom zakup specjalistycznego sprzętu spełniającego europejskie normy jakości i bezpieczeństwa, przyczynia się do wzrostu i rozwoju firm w branży produkcyjnej oraz sprzedaży samochodów ciężarowych na rynkach międzynarodowych.

O EMTECH

Nasza firma jest polskim producentem i deweloperem przyczep i naczep, urządzeń przemysłowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Na przestrzeni lat organizacja nawiązała bliskie relacje z klientami zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. EMTECH współpracuje z firmami związanymi z transportem wielkogabarytowym, dostawą i przewozem ładunków masowych.
EMTECH z powodzeniem wchodzi na rynki zagraniczne, w tym do krajów skandynawskich, Afryki i Bliskiego Wschodu. Stale ulepszamy konstrukcję i projekty nowych urządzeń. Gwarantujemy jakość przyczep, naczep i innego produkowanego sprzętu.

Współpraca firm

Współpraca EMTECH i Autoline opiera się na połączeniu różnych czynników. Niektóre z nich to skuteczność i bezpieczeństwo. Wieloletnia aktywność Autoline na rynku samochodów ciężarowych daje wystarczające gwarancje efektywnej współpracy.
Specjalistyczna giełda Autoline rozpoczęła swoją działalność 19 lat temu i do obecnej chwili z powodzeniem pokonuje różne trudne okresy gospodarcze. W 2006 roku firma weszła na rynek międzynarodowy. Dziś portal internetowy pozwala na efektywną interakcję pomiędzy sprzedającymi i kupującymi z ponad 80 krajów świata, a miesięcznie odwiedza stronę kilka milionów użytkowników.
Wszystko to pomaga zwrócić uwagę potencjalnych nabywców na pojazdy marki EMTECH umieszczone na Autoline - przyczepy i naczepy niskopodwoziowe. Dzięki wygodnej wyszukiwarce oraz dużej ilości ofert użytkownicy uzyskują szybki dostęp do sprzętu polskiego producenta, który spełnia europejskie standardy jakości. Dodatkowo użytkownicy portalu mają możliwość:

  • porównać różne pojazdy zgodnie z wymaganą charakterystyką;
  • zorganizować osobistą listę mailingową zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • otrzymywać rekomendacje na podstawie zainteresowań.


Jakość sprzedawanych przez naszą firmę urządzeń opiera się na ciągłym rozwoju i doskonaleniu procesów produkcyjnych, co pozwala nam wprowadzać najlepsze rozwiązania technologiczne. Połączenie nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów sprawia, że ​​każdy wyprodukowany pojazd jest gotowy do wykonania wszystkich przewidzianych dla niego zadań.

Fundusze Europejskie