O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Emtech Sp. z o.o. jest polskim producentem naczep, przyczep i zabudów o specjalistycznym zastosowaniu oraz świadczy usługi antykorozyjne. Firma od 2016 roku prężnie rozwija się zyskując Klientów zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Z powodzeniem nawiązuje współpracę z firmami zajmującymi się transportem ponadgabarytowym, spedycją ładunków masowych, drobnicy, żywca, itp.

Firma Emtech efektywnie wchodzi na rynki zagraniczne, m. in. Skandynawii, Afryki i Bliskiego Wschodu, na których to rynkach przemysł transportowy poszukuje coraz częściej nowych rozwiązań. Nieustanny rozwój działów projektowego i inżynieryjnego oraz ciągłe usprawnianie i nadzorowanie procesu produkcji pozwala producentowi na zastosowanie najlepszych rozwiązań produktowych. Wszystko po to, by móc dopasować wyrób końcowy do indywidualnych potrzeb i wymagań nawet najbardziej wymagającego Klienta. Łącząc jakość materiałów i nowoczesną technologię, każdy wyprodukowany pojazd jest w stanie sprostać mu zadaniom.

 

Miło nam poinformować, że spółka znalazła się w gronie XX edycji Gazel Biznesu, otrzymując w corocznym rankingu prestiżowy tytuł "Gazela Biznesu 2019".

W najnowszym numerze Puls Biznesu ukazało się podsumowanie XX edycji rankingu Gazele Biznesu. Firma EMTECH znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich firm z sektora MŚP.

"Gazele Biznesu" to zestawienie najlepiej rozwijających się małych i średnich firm. Kryteria rankingu uzgadniane są przez specjalistyczne dzienniki ekonomiczne, w Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu" nieprzerwanie od 2000 roku.

Tytuł Gazeli Biznesu nadany przez Puls Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Przynależność do tego grona jest dla nas sukcesem i motywacją do dalszego rozwoju. 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom.

 

gazele_biznesu_1.jpeg  gazele_biznesu_2.jpeg  gazele_biznesu_3.jpeg

Fundusze Europejskie